Jdi na obsah Jdi na menu
 


Majitel firmy ESP hydraulika s.r.o. p. Kozel Zdeněk se zabývá hydraulikou roku 1996 a ve své vlastní soukromé firmě od roku 2011.

Výrobní program firmy ESP hydraulika s.r.o. je zaměřen na výrobu a prodej hydraulických a pneumatických hadic pro stroje a zařízení.

Firma dodává komponenty hydraulických systémů, vzduchových rozvodů, rozvodů vody a technických plynů, dle požadavku svých zákazníků. Vyrábí brzdové potrubí a rozvody centrálního mazání strojů.

Firma zajišťuje i dodávky hydraulických olejů, ložisek, gufer a těsnících prvků do hydraulických pístnic. V rámci rozvoje začala firma zajišťovat servis a opravy pístnic, paletizačních vozíků, přetěsňujeme hydraulická čerpadla a rozvaděče. Vpřípadě větší poruchy jsme schopni zajistit servis opravy nebo nabídnout nový výrobek, jako náhradu za poškozený. V po rozšíření prostorů firma zajišťuje opravy hydraulických zvedáků a hydr. válců. Podívejte se prosím na naši fotogalerii  kde jsou uvedené některé z oprav.

Firma ESP hydraulika zajišťuje i výrobu potrubí hydraulických systémů a vzduchových rozvodů z pozinkových tlakových  trubek s ohyby dle požadavků. Firma nově nabízí dodání hydraulických olejů do systémů, v případě zájmu nabídneme i ostatní druhy olejů - zkuste nás poptat. V nabídce je i přenosná filtrační jednotka olejů.

o-nas.jpgNa spolupráci se těší kolektiv firmy.